Yuvarlak Baskı Uv Baskı

Yuvarlak Baskı

Yeni nesil baskı türlerinden biri olan uv, hem ışığa duyarlılığı hem de çevreye verilen zararın azaltılması açısından doğa ile dost ve oldukça avantajlı bir baskı sistemidir. Yumuşak ve sert yüzeylere kolaylıkla baskı uygulanabilir. Kolay kuruyan baskı sisteminde dağılma ve bozulmalar yaşanmaz. Verniklenmesi halindeyse daha parlak bir görüntü elde edilir. Baskıya verilecek görsel dijital yöntemle aktarıldığı için herhangi bir sorun yaşanmaz. İçerisinde hemen hemen yok denecek kadar az uçucu madde içerdiği için kullanım sırasında sizleri rahatsız edici bir problem oluşmaz. Diğer baskı türlerine göre hem uygun fiyatlı hem pratik olan uv ile daha kaliteli sonuçlar elde edilebilir.

Neredeyse her alanda kullanabileceğiniz baskı sistemi, kabartma özelliği sayesinde görme engelliler için kabartma alfabede, suya ve güneşe dayanıklılığı sayesinde cam yüzeyler üzerine, seramik üzerine, ahşap ve alüminyum yüzeylere rahatça uygulanabilir. Ayrıca yapışkanlı sticker üzerine uygulanabildiği gibi promosyon ürün üzerine baskı da en çok tercih edilenler arasındadır. Kredi ve market kartları gibi ürünlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Baskı hizmetlerinde özel yöntemleri kullanan ve  baskı uygulaması ile estetik çözümlere imza atan firmamız çok farklı sektörlerin ihtiyacına uygun şekilde Yuvarlak Baskı Fiyatları ile özel ürünlere baskı yaparak işlemler yapıyor. Firmamız deri, pvc, pleksi, çanta, cüzdan, kemer, metal, anahtarlık vb. şekilde farklı dizaynlarda baskılar oluşturulabiliyor. Tüm sektörlerde kullanılan Yuvarlak Baskı Fiyatları  firmamızda özel işlem basamakları ile uygulanıyor. Öncelikle logo tasarımı belirlene baskı işleminde özel yöntem vasıtası ile renkler aktarılarak seçilen yüzey üzerine doğru şekilde ve doğru renkte baskı işlemi yapılır.